RSS
środa, 12 kwietnia 2017

Hej, pomimo tego, że ostatnio się nie odzywałam, dużo się u mnie dzieje. Także w kwestii odchudzania! Od początku roku schudłam 5 kilogramów :) Nie stosuję specjalnej diety, ale dość skrupulatnie liczę kalorie. Oszacowałam, że moja dieta nie powinna przekraczać 1600 kcal i staram się tego trzymać.

Największym problemem są weekendy. Na pewno mnie rozumiecie - wyjścia ze znajomymi, rodzinne obiady czy po prostu zwykła ochota na pizzę. Nie mówię, że zawsze jest idealnie, ale staram się zachowywać zdrowy rozsądek. Jak ciasto to jedno. Jak pizza to kawałek. Jak sok, to tylko taki świeżo wyciskany.

Jeżeli zdarzy mi się coś porządnie przeskrobać (to znaczy zjem sporo za dużo...) ćwiczę. Istnieją specjalne kalkulatory, w których można obliczyć, ile kalorii się zjadło i ile spaliło podczas treningu. Obliczam to tak, żeby wyjść na zero. I to naprawdę działa. Do lata chciałabym zrzucić jeszcze 3-4 kilogramy. Jeżeli wszystko będzie szło, jak do tej pory, nie powinnam mieć problemu z osiągnięciem tego celu.

Uciekam do kuchni :) Na dzisiejszy obiad  zaplanowałam pyszną zupę meksykańską. Dietetyczne jedzenie naprawdę może smakować wyśmienicie :)

Miłego dnia!

 

 

 

13:54, samozdrowie24
Link Dodaj komentarz »