RSS
poniedziałek, 26 maja 2014

Kiedy będzie widać? Cały czas czekam na efekty odchudzania.... i już nie moge się doczekać... Ciągła walka!!!. Muszę sobie to przyczepić na lodówkę:

 

piątek, 09 maja 2014

Aktualnie jesteśmy bardziej odsłonięci na toksyny i szkodliwe związki, które przedostają się do naszego organizmu. Jest to spowodowane żywnością, w której jest ogromna ilość konserwantów i innych szkodliwych związków. Nie można zapomnieć, że ludzie często biorą różne leki, co niszczy nasz organizm, oprócz tego powodem zanieczyszczenia naszego organizmu są używki, czyli papierosy, alkohol i narkotyki. Znaczenie ma także także środowisko które nas otacza, a szczególnie mówię o zanieczyszczone powietrze przez np. nasze auta. Badania mówią, że większość z nas ma w swoim organizmie jakieś bakterie czy pasożyty.

Ogólnie toksyny odkładają się w takich narządach jak płuca, wątroba i jelita. Toksyny i inne substancje, które znajdują się w naszym organiźmie powodują, że człowiek ma różne problemy zdrowotne. Zazwyczaj nie zdaje sobie sprawę, że przyczynia się to do różnych chorób.

W dzisiejszych czasach oczyszczanie ciała z toksyn i innych szkodliwych czynników jest hitem, oprócz tego, że działa korzystnie na nasze zdrowie, to też staje się potrzebne w odchudzaniu. Dlatego często osoby, które zaczynają odchudzanie robią sobie takie oczyszczanie. Poza tym po oczyszczającej diecie człowiek lepiej wygląda i ma lepsze samopoczucie.

W sklepach możemy spotkać coraz większy wybór produktów do oczyszczania organizmu, które oprócz usuwania toksyn przyspieszają metabolizm, dzięki czemu pobudzają proces odchudzania.   Preparatów jest naprawdę dużo www.i-apteka.pl zresztą zobaczcie sami   Pomimo to odradzam te sztuczne preparaty.

Jabłko z masłem orzechowym to świetna zakąska - szczególnie przed snem, dużo błonnika, dość niewiele kalorii i węglowodanów, a masło orzechowe przede wszytskim składa się ze zdrowych tłuszczów i białka, które chroni nas przed skokami cukru we krwi. Jabłka mają dużo przeciwutleniaczy.Jem tą  przekąskę raz dziennie .