RSS
poniedziałek, 24 czerwca 2013

Walcze o to, by stracić te nadprogramowe kilogramy od od niepamiętnych czasów , także udało mi się uzbierać i sprawdzić wszystkie metody. Postanowiłam więc pomyślalam, ze warto je będzie opisać dla Was te znaczące.

Oto kilka ważnych zasad: 

środa, 19 czerwca 2013

Obliczyłem sobie BMI i wyszło mi, że jestem za niski

Znalazłam fajny obrazek w Internecie. Myślę, że może się wam spodobać :)

Chciałabym umieć tak śmiać się ze swojej nadwagi. Niestety nie potrafię :( Walczę i walczę z tymi kaloriami, czytam masę poradników, książek o odchudzaniu i nic. 

Może mój przypadek jest beznadziejny. Też tak macie? 

poniedziałek, 17 czerwca 2013

szczupła kobieta

Masz problem ze schudnieciem? Mimo dużych chęci, starsz się na darmo pozbyć się nadmiaru tłuszczyku tu i ówdzie ? Naukowcy zbadali, że próbując schudnąć, usiłujesz przezwyciężyć ważny mechanizm , który istnieje w ludzkim organizmie już od od wieków. No to jak to jest możliwe, żeby  spalić ten zbędny tłuszczyk?  

niedziela, 09 czerwca 2013

2-jajeczny omlet z pieczarkami i szpinakiem zapewnia proteinowe danie. Jajka są jednym z niewielu "doskonałych białek", ponieważ zawierają one wszystkie 8 aminokwasów i powinno się jeść 1 gram białka na jeden kilo masy ciała dziennie, smaczności życzę

 

czwartek, 06 czerwca 2013

Jeśli masz dużo zbednych kilogramów i cały czas masz zastrzeżenia czy warto powalczyć o to, by schudnąć poczytaj moje punkty Odchudzanie jest znacząy z wielu aspektów.

wtorek, 04 czerwca 2013

Nie każdy jest zwolennikami ryżu, a szkoda. Musimy pamiętać, że szczególnie ten brązowy ryż jest zdrowy i ma niewiele kalorii. Wiem, że trzeba potrafić odpowiednio go przygotować, żeby można było się nim rozsmakowywać Ja przyrządzam z kurczakiem, pomidorem, groszkiem i kukurydzą. Mniam Maniam!